Транспортна платформа — це ідеальна мобільна база для розширення комплектів для майстерень, найбільших у кожній майстерні, гаражі та будинку. Обладнаний чотирма поворотними роликами, два з яких мають гальма, й алюмінієвими скобами для кріплення ременів.
Посилена конструкція платформи дає змогу витримувати максимальне навантаження 100 кг. Поліамідні двосторонні роз'єми можуть під'єднувати інші модулі PRO. Додатковою перевагою є контурний простір для будівельного відра.
Зовнішні розміри — 510 [Д] x 328 [Ш] x 140 [В] мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 328 мм |
| Висота | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 353 ₴


