Лопата Совкова повністю металева зібрана "WoffMann professional tools"
- В наявності
- Код: 3399
417 ₴
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совкова необхідна для роботи з важкими сипучими матеріалами.
Застосовується для навантаження/розвантаження/перенесення сипучих матеріалів при проведенні будівельних, дорожніх робіт, для деяких видів робіт у саду на городі, виробництві.
Полотно лопати має широку прямокутну форму, бічні сторони лопати загнуті та підняті, що дозволяє ефективно працювати лопатою з піском, щебенем, цементом, землею, снігом тощо.
Має ребра жорсткості, що робить полотно лопати міцним на злам.
Ширина робочої частини - 23см.
Довжина робочої частини - 28см.
Загальна довжина лопати - 115см.
Застосовується для навантаження/розвантаження/перенесення сипучих матеріалів при проведенні будівельних, дорожніх робіт, для деяких видів робіт у саду на городі, виробництві.
Полотно лопати має широку прямокутну форму, бічні сторони лопати загнуті та підняті, що дозволяє ефективно працювати лопатою з піском, щебенем, цементом, землею, снігом тощо.
Має ребра жорсткості, що робить полотно лопати міцним на злам.
Ширина робочої частини - 23см.
Довжина робочої частини - 28см.
Загальна довжина лопати - 115см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Woffmann |
| Країна виробник | Польща |
| Тип лопати | Совкова |
| Довжина леза | 280 мм |
| Ширина леза | 230 мм |
| Довжина рукоятки | 835 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴


