
Відрізний круг по металу Gerrard 125х1х22.23 мм
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4181841
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізне коло по металу Gerrard застосовується для швидкого різання труб, прокату, чавуну, листового прокату, сплавів кольорових металів, а також дерева, каменю і бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Gerrard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴
