
Диск алмазний Pro ceramics 125х1.6х10х22.23 Haisser
292 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4212601
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний Haisser - призначений для різання настінної плитки, плитки для підлоги, керамограніту, мармуру. З його допомогою можна виконувати м'яке і в той же час стабільне різання матеріалу. Забезпечує найкращий результат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Обробка матеріалу | Плитка, Граніт, Кераміка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴
