
Алмазний диск HAISSER Segment/Turbo CONCRETE EXPERT 230x3,0x12x22,23
818 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4212643
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Має великий ресурс роботи, призначений для різання бетону, армованого і високо армованого. У процесі роботи диска не потрібне додаткове охолодження завдяки унікальній формі алмазної кромки. Посилена основа ідеального диска збалансована і запобігає деформації. Міцний та надійний, відрізняється довгим терміном служби та простотою у використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Цегла, Армований бетон, Асфальт, Високоармований бетон |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴
