Siltek Decor Pro Штукатурка декоративна армована мікроволокном
Готова до застосування, тонкошарова полімерна штукатурка для декоративного оздоблення мінеральних поверхонь зовні та всередині будівель.
Властивості:– для зовнішніх та внутрішніх поверхонь
– зручна у застосуванні, легке нанесення
– містить армуючі волокна, що запобігають утворенню мікротріщин
– утворює довговічне покриття, стійке до дії вологи, УФ-випромінювання, високих та низьких температур
– ефективний строк експлуатації 25 років**
– професійно тонується, зберігає яскраві кольори протягом тривалого часу
– додатковий захист поверхні від водоростей, плісняви та грибків
– паропроникна
– еластична
– екологічно сертифікований продукт

витрата на 1 м2

світлі та темні кольори

1 клас паропроникності

армована мікроволокном

строк експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Полімерна |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Фактура | Баранець |
| Тип використання | Універсальний |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 2.7 кг/м2 |
| Максимальна товщина шару | 1.5 мм |
| Час висихання | 24 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴

