Штукатурка силікон-силікатна декоративна «камінцева» (зерно 1,5 мм)
-
гідрофобна (водовідштовхувальна)
-
стійка до забруднення
-
висока паропроникність
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ceresit |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Силікон |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Фактура | Баранець |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 2.5 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 1.5 мм |
| Максимальна товщина шару | 1.5 мм |
| Час висихання | 24 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴

