
Ручний плиткоріз SHIJING 3051 висока точність різу та зручність у роботі
6 136 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3051
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плиткоріз монорейковий 1200 мм 3051 Shijing
Професійна серія ручних плиткорізів SHIJING – призначена для роботи із щоденним різанням плитки.
Плиткорізи розраховані для професійного та інтенсивного використання.
- Конструкція має суцільнометалеву напрямну, каретка плиткоріза рухається на підшипниках, що дозволяє більш плавно та акуратно виконувати різ;
- У плиткоріз передбачений червоний промінь, який дозволяє точно спроектувати майбутній різ;
- Зручна фіксована довга ручка дозволяє знизити навантаження на руку та без зусиль різати навіть товсту плитку;
- Верстат створений із міцного молібденового сплаву, що забезпечує тривалий термін експлуатації;
- Виробник використовує різальний диск власної розробки, здатний витримати різ до 30 тисяч метрів плитки.
Переваги:
- плиткоріз на суцільнометалевій напрямній, що гарантує стійкість до згинання (з антикорозійною обробкою);
- каретка на підшипниках, що забезпечує гладкіше ковзання під час різання;
- робочий стіл верстата легкий та міцний;
- оснащений розсувними алюмінієвими опорами для забезпечення стійкості великої кераміки формату;
- також оснащений бічним упором для серійного різання та фіксації заготовок під кутом 45º;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 5 мм |
| Максимальна довжина різу | 1200 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |
| Вага | 16 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Прогумована рукоятка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 136 ₴









