
Пензель для фарбування універсальний 25 мм Kubala
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 4020
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Пензель для фарбування всіма типами фарб, на базі води та розчинників
- нікельований бандаж Рабоча частина поєднання натуральної щетини та синтетичного волокна GOLD
- Ергономічна ручка 2 к типу софт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kubala |
| Країна виробник | Польща |
| Тип малярського пензля | Плоска |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип валика | Фасадні валики |
| Діаметр валика | 8 мм |
| Довжина валика | 230 мм |
| Габарити | |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴
