Distar BOX – організуй свій алмазний «арсенал»!
Неправильне транспортування та зберігання часто призводять до виходу з ладу дорогого інструменту. Distar BOX запобігає пошкодженню та допомагає зручно організувати зберігання та переміщення алмазного інструменту.
Виготовлений із надміцної водовідштовхуючої тканини Oxford з інтегрованим м’яким балістичним захистом. Розроблений спеціально для різних типів алмазного інструменту:
-
алмазні диски
-
полірувальники
-
основи для полірування
-
свердла
-
алмазні фрези
-
FLAP-диски
-
шаблони для свердління
Оснащений органайзером для дрібничок.
Характеристики:
-
Габаритні розміри: 35×30×15 см
-
Вантажопідйомність: до 10 кг
Distar BOX – надійний захист та зручність у кожній деталі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 660 ₴







