
Круг алмазний вiдрiзний Distar 1A1R 200 Hard ceramics Advanced
1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11120349015
Керамограніт будь-якої товщини.
Диск для швидкісного різання керамограніта, твердої кераміки.
Виробники керамічної плитки, керамограніта постійно працюють над підвищенням морозостійкості, стійкості на стирання, збільшенням товщини. Керамогранітна плитка товщиною 20 мм і вище стає все більш популярною. Такі зміни ведуть до зниження оброблюваності і вже звичайні алмазні диски не завжди справляються c завданням.
Алмазний диск HARD CERAMICS ADVANCED спеціально створений для різання товстого і міцного керамограніта. До складу алмазоносного шару диска включені графітові чіпси, які створюють мікропористу структуру і виступають в ролі твердого змащення. Алмазоносних шар схильний до лазерної сегментації, що знижує вплив термічних навантажень на диск.
Все це забезпечує можливість ефективної різання товстої і міцної керамогранитной плитки.
Диски випускаються в діаметрах 200 - 350 мм, з посадковим місцем 25,4 мм. Застосовуються на верстатах-плиткорізах з охолодженням водою.
Корисна інформація
Правильне налаштування плиткоріза має вирішальне значення для отримання якісного та продуктивного різання.
Позиціювання алмазних відрізних дисків для плиткорізів

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 200 мм |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Товщина | 1.3 мм |
- Ціна: 1 420 ₴




