Шліфування керамограніту — один із найдовших етапів його обробки, особливо коли використовуються малопотужні кутові шліфувальні машини.
NECTAR — найкращий вибір у світі для обробки плитки.
Шліфування без сколів і висока швидкість — ідеальні параметри для комфортної та якісної роботи.
Висока продуктивність шліфування дозволяє швидко виконати роботу та водночас запобігти перегріванню двигуна.
Розроблена для шліфування у важкодоступних місцях.
Має зовнішній діаметр 45 мм та посадковий отвір 5,8 мм.
NECTAR — маленький інструмент для великих справ.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка |
| Кут заточування | 45 град. |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 5.8 мм |
| Тип оброблення | Чисте різання |
| Товщина | 0.6 мм |
| Призначення | Шліфування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴







