Спеціально розроблений для швидкого різання плитки для підлоги і керамогранита.Ультра-тонка товщина і унікальна форма алмазного шару, кільцеве ребро жорсткості забезпечують високу продуктивність на найміцнішій керамічній плитці.
Позиціювання алмазних відрізних дисків на КШМ

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴





