Топ

Siltek F-35 Стяжка високоміцна товщиною від 5 до 50 мм
270 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1300 0363
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Siltek F-35 Стяжка високоміцна товщиною від 5 до 50 мм
Для створення тонкошарових високоміцних стяжок підлог, в тому числі на поверхнях, що деформуються всередині та зовні будівель перед нанесенням самовирівнювальних сумішей, укладанням всіх видів природних та штучних облицювальних плит. Ефективна для ремонту існуючих стяжок та бетону, заповнення міжпанельних швів, заливки обігріваючих елементів, влаштування підлог під нахилом. . Дозволяється пересування по підлозі легких навантажувачів та автотранспорту на гумовому ходу.
Властивості:– всередині та зовні будівель
– водо- та морозостійка
– міцність на стиск 35 Н/мм2
– для систем «тепла підлога»

кількість води на мішок

міцність на стиск

витрата при товщині 10 мм

технологічне пересування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип в'яжучого | Цемент |
| Тип використання | Універсальний |
| Фасовка матеріалу | 25 кг |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Витрата | 20 кг/кв. м |
| Товщина шару стяжки | 50 мм |
| Міцність на стиск | 35 МПа |
| Час висихання | 12 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
