
Siltek F-20 Стяжка для підлоги товщиною від 10 до 100 мм
93 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- В наявності
- Код: 1300 0161
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Siltek F-20 Стяжка для підлоги товщиною від 10 до 100 мм
Для влаштування стяжок підлог всередині та зовні будівель, перед нанесенням самовирівнювальних сумішей і укладанням плитки. Рекомендується для ремонту існуючих стяжок та заповнення міжпанельних швів, а також для влаштування систем «тепла підлога».
Властивості:– зручна у застосуванні;
– армована волокном;
– тріщиностійка;
– ручного нанесення;
– для систем «тепла підлога».

кількість води на мішок

міцність на стиск

витрата при товщині 10 мм

технологічне пересування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип в'яжучого | Цемент |
| Тип використання | Універсальний |
| Фасовка матеріалу | 25 кг |
| Термін зберігання | 12 міс |
| Витрата | 20 кг/кв. м |
| Товщина шару стяжки | 100 мм |
| Міцність на стиск | 20 МПа |
| Час висихання | 24 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴
