Siltek P-15 Штукатурка декоративна структура «Камінцева»
Для тонкошарового опорядження мінеральних поверхонь перед подальшим фарбуванням, всередині та зовні будівель.
Властивості:– білого кольору
– тріщиностійка
– водо- та морозостійка
– паропроникна

кількість води на мішок

адгезія до бетону

витрата на 1 м2

термін придатності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Мінеральна |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Фактура | Баранець |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для цегли, Для гіпсокартону, Для цементних поверхонь, Для газобетону |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 2.4 кг/м2 |
| Максимальна товщина шару | 1.5 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -30 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴

