Топ
Siltek Decor Silicon Mosaic Штукатурка декоративна «Мозаїка» силікон-акрилова
3 000 ₴
- В наявності
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Siltek Decor Silicon Mosaic Штукатурка декоративна «Мозаїка» силікон-акрилова
Готова до застосування тонкошарова полімерна штукатурка, модифікована силіконом з кольоровим заповнювачем для декоративного оздоблення мінеральних поверхонь всередині та зовні будівель (бетон, штукатурка і т. ін.), а також гіпсокартону та OSB плит всередині будівель.
Властивості:– різноманітна кольорова гама
– паропроникна
– еластична
– морозостійка
– стійка до УФ-випромінювання
– має властивості водовідштовхування, захищає фасад від вологи
– для зовнішніх та внутрішніх поверхонь
– довговічне покриття, стійке до механічних навантажень
– додатковий захист поверхні від плісняви та грибків
– покриття легко миється
– екологічно сертифікований продукт**
![]()
витрата на 1 м2
![]()
морозостійка
![]()
відштовхує воду

2 клас паропроникності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Силікон |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Фактура | Мозаїчна |
| Тип використання | Універсальний |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для цегли, Для гіпсокартону, Для цементних поверхонь, Для газобетону |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Товщина | 1.6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 3 кг/м2 |
| Максимальна товщина шару | 1.6 мм |
| Час висихання | 24 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴
