
Siltek Decor Si&Si Pro Штукатурка силікат-силіконова структура «Камінцева»
1 144 ₴
- В наявності
- Код: 1301 2557
Siltek Decor Si&Si Pro Штукатурка силікат-силіконова структура «Камінцева»
Готова до застосування, тонкошарова силікат-силіконова штукатурка з мікроволокном, для декоративного оздоблення мінеральних поверхонь зовні будівель (бетон, штукатурка тощо).
Властивості:– оптимальний захист фасаду від вологи при високій паропроникності
– утворює довговічне покриття стійке до атмосферних впливів та дії УФ-випромінювання
– стійка до ураження пліснявою та іншими грибками
– професійно тонується, зберігає яскраві кольори протягом тривалого часу
– містить армуючі волокна, що запобігають утворенню мікротріщин
– ефект самоочищення, відштовхує воду та бруд
– висока адгезія до мінеральних поверхонь
– відповідає вимогам директиви 2004/42/ЄС про обмеження кількості летких органічних сполук

довговічний захист фасаду

світлі та темні кольори

1 клас паропроникності

армована мікроволокном
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SILTEK |
| Країна виробник | Україна |
| Тип за складом | Силікон |
| Вид декоративної штукатурки | Фактурна |
| Фактура | Баранець |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Стан матеріалу | Готова суміш |
| Колір | Білий |
| Фасовка матеріалу (кг) | 25 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 2.5 кг/м2 |
| Максимальна товщина шару | 1.5 мм |
| Час висихання | 24 годин |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
- Ціна: 1 144 ₴
