
Круг відрізний для металу — 230х2,0х22,23 (GERRARD) HAISSER
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4111707
+380 (97) 155-15-57
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відрізне коло по металу Gerrard застосовується для швидкого різання труб, прокату, чавуну, листового прокату, сплавів кольорових металів, а також дерева, каменю і бетону.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | HAISSER |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴
