GIPSAR UNI
біла фінішна шпаклівка
- ідеально біла, ідеально гладка
- ідеальна пластичність для нанесення шпателем
- армована полімерами - підвищена твердість
- не дає усадки – стійка до розтріскування
- нанесення кельмою, валиком, машинним методом
- також для машинного шліфування
- обмежене пилоутворення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Україна |
| Стан матеріалу | Суха суміш |
| Тип шпаклівки | Гіпсова |
| Призначення шпаклівки | Фінішна |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Поліетиленовий мішок |
| Фасовка матеріалу (кг) | 20 |
| Тип за складом | Гіпсова |
| Призначення матеріалу | Для бетону, Для цегли, Для гіпсокартону, Для цементних поверхнях, Для пінобетону, Для газобетону |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 1.1 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Максимальна товщина шару | 5 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 5 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

