Baumit Nivello Uno
Нівелююча суміш для підлог
Для улаштування самовирівнюваних прошарків з гладкою поверхнею між несучою мінеральною основою і підлоговим покриттям. Для вирівнювання цементних, асфальтових, магнезитових підлогових стяжок, як нових, так і існуючих, під подальше укладання керамічної плитки, ламінату, килимових покриттів (ковролін), ПВХ-покриттів, лінолеуму тощо, а також для застосування в системі "теплих підлог", зокрема для заливання матів електричного підігріву. Застосовувати лише всередині будівель і в сухих умовах.
-
Швидкий набір міцності
-
Міцність на стиск не менше ніж 18 МПа
-
Товщина прошарку 3-20 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baumit |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вяжущего | Цемент |
| Тип использования | Универсальный |
| Фасовка материала | 25 кг |
| Срок хранения | 12 мес |
| Расход | 17 кг/кв. м |
| Толщина слоя стяжки | 20 мм |
| Прочность на сжатие | 18 МПа |
| Время высыхания | 24 час |
Информация для заказа
- Цена: 415 ₴


