Алмазний диск DISTAR 1A1R DECOR SLIM 5D став універсальним засобом для різання плитки будь-якого типу. Після тестування на різних покриттях, він визнаний найбільш оптимальним для обробки керамограніта, підлоги та стін.
Диск має ультра-тонкий шар алмазної ріжучої кромки, всього 1,2 мм, що дозволяє забезпечувати максимально тонкий і чистий різ. При тестуванні на керамограниті товщиною 10 мм, диск показав високу швидкість роботи в 1,75 погонних метра в хвилину, при цьому не втратив високу якість кромки, оцінка 4 бали з 5.
На ринку представлений в двох варіантах, діаметром 115 і 125 міліметрів, зі стандартним посадковим отвором 22,23 мм.
Корисна інформація
При виникненні кільцевого горіння по периметру алмазоносного шару, необхідно припинити різання, дати охолонути диску, після чого продовжити роботу. При почастішанні подібних явищ, підвскрити диск абразивним бруском.
Позиціювання алмазних відрізних дисків на КШМ

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Плитка, Кераміка, Керамічна плитка |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.2 мм |
- Ціна: 925 ₴



