Валик Anza Super Micmex Maxi
Валик середньої структури Anza Micmex призначений для обробки рельєфних поверхонь середньої гладкості. Для виготовлення застосовується тканина Micmex із ворсом середньої довжини. Мікроволокна зовсім не створюють крапель і максимально знижують розбризкування фарби під час роботи. Такий інструмент стане чудовим варіантом для нанесення лакофарбових покриттів на стіни та стелі. Валик забезпечує високу покриваючу здатність та продуктивність, що дозволяє швидко обробити великі площі та створити якісне та акуратне покриття. Довжина ворсу 8 мм Виробник: Anza, Швеція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Тип валика | Спеціальні валики |
| Матеріал валика | штучне хутро |
| Діаметр валика | 8 мм |
| Довжина валика | 150 мм |
| Довжина рукоятки | 0 мм |
| Вага | 15 г |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Виробник | Anza |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴

